نوار نقاله

تسمه نقاله مدولار
تسمه نقاله مدولار
مارس 24, 2020
قیمت نوار نقاله
قیمت نوار نقاله
مارس 24, 2020
نمایش همه

نوار نقاله

نوار نقاله

نوار نقاله

نوار نقاله

نوار نقاله یا تسمه های لاستیکی

نوار نقاله وسیله ای می باشد که در تمامی صنعت ها قابل استفاده می باشد که برای جابه جایی وسایل و قطعات نوار نقاله استفاده می شود که در دو نوع لاستیکی و نوار نقاله Pvc میباشد که در نوع ها و مارک ها و ابعاد و ضخامت های مختلف نوار نقاله است .

نوار نقاله از ضخامت 2 میلی متر تا ضخامت 20 میلی متر و از عرض ۱۰ سانتیمتر تا عرض ۲۰۰ سانتیمتر موجود است . تسمه نقاله لاستیکی در صنعت های سنگ و نوار نقاله معادن استفاده می شود که بنا به نیاز و موقعیت از ضخامت ها و نوار نقاله EP ها مختلف شامل است ولی تسمه نقاله های Pvc که از رنگ های سبز، نوار نقاله سفید ، نوار نقاله آبی و مشکی می باشد در صنعت های بهداشتی حداکثر خرید و فرودگاه ها قابل استفاده است.

نوار نقاله مارال جدا از فروش و واردات تسمه نقاله خط تولید سازه های تسمه نوار نقاله و شاسی های آنرا بنا به نیاز در ابعاد و ساختار مختلف بنا به نیاز طراحی و تولید نوار نقاله می‌کند.

نوار نقاله یا تسمه نوار نقاله به وسیله ای گفته میشود که وظیفه انتقال مواد یا اجسام را بر عهده دارد که نوار نقاله در صنایع مختلف اعم از سیمان، معادن، نوار نقاله صنایع غذایی مورد استفاده قرار میگیرد که اولین نوار نقاله در سال 1892 توسط توماس رابینز اختراع و در جابجایی ذغال مورد استفاده قرار گرفت.

ساخت نوار نقاله

در ساخت نوار نقاله یا تسمه نقاله ابتدا پس از بررسی مکان مورد استفاده (بهداشتی بودن نوار نقاله) جنس آهن آلات انتخاب میشود و پس از نوار نقاله با محاسبه طول مسافت انتقال و وزن مواد روی نوار نقاله نوع الکتروموتور و گیربکس انتخاب میشوند.